Кафедра дизайну – готує професіоналів в галузі графічного дизайну: Типографіка, шрифти, книжкове оформлення та ілюстрація; Фірмовий стиль (корпоративний стиль), у тому числі фірмові знаки, логотипи, брендбуки; Візуальні комунікації, системи орієнтації (навігаційні та інші піктограми); Плакатна продукція, в тому числі рекламні плакати; Візуальні рішення для упаковок продукції (в тому числі кондитерської і харчової); та дизайну інтерактивних засобів візуальних комунікацій (комп'ютерна графіка (векторна, растрова та 3D), флеш-анімація, концепт-арт, WEB дизайн, медіа простір, сценографія реклами та інше).

Студенти опановують основи академічного малюнку і живопису, вивчають пакет затребуваних в сфері дизайну комп'ютерних програм, а також: основи композиції та проектної графіки, кольорознавство, історію графічного дизайну, історію мистецтва, основи формоутворення, програмне забезпечення комп'ютерних технологій та основи векторної графіки, шрифти, моделювання упаковки, основи фотографіки, основи сценографії, основи брендінгу, знайомляться з інноваційними трендами.

Наші студенти неминуче входять до простору творчості, опановуючи досвід та напрацювання багатьох поколінь. Дизайн є невід'ємною ознакою рівня цивілізаційного поступу та виразною частиною створених матеріальних і духовних цінностей. Об'єкти дизайну поруч з людиною завжди і скрізь. Отже, вплив і відповідальність дизайнера за таку щільність контактів мають велике значення, а від його рівня, від якості поєднання утилітарної доцільності та високої естетики залежать і якість життя, і темпи людського розвитку.
Професорсько-викладацький склад кафедри:
Токарев Олександр Віталійович
Завідувач кафедрою дизайну, професор, Заслужений діяч мистецтв України, Член Національної спілки художників України, член Правління Національної спілки
кінематографістів України
Засновник кафедри дизайну, кафедри аудіовізуального мистецтва та виробництва, факультету мистецтва і дизайну, перший декан факультету і завідувач кафедрою дизайну. Гарант освітньої програми. Художник-постановник художніх фільмів вищої категорії. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя. Напрям наукових інтересів: сценографія, живопис, архітектура, дизайн плакату, дизайн інтер'єру.
Викладає дисципліни - фотографія і фотографіка, сценографія, дизайн виставок та ярмарок, основи композиції та проектної графіки, основи брендінгу, моделювання театрального костюму, керівництво дипломними проектами.
Межевчук Володимир Омелянович
Доцент, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України
Засновник кафедри дизайну. Графік, живописець, учасник міжнародних бієнале, лауреат Міжнародного конкурсу «2000 років під зіркою Віфлеєму» - перша премія; дипломант конкурсів книжкової ілюстрації. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.
Працює в галузі - станкової і книжкової графіки, станкового та монументального живопису.
Викладає дисципліни «Академічний малюнок», «Академічний живопис», «Рукописний шрифт».
Палатніков Григорій Аркадійович
Доцент, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України
Художник, графік, письменник, творець особливого стилю в мистецтві оформлення книги в Україні. Лауреат літературної премії К. Г. Паустовського за книгу "Мій Амаркорд" в номінації "Проза" (2016 г.). Твори Палатнікова Г. А. знаходяться в Музеї книги і друкарства, Музей сучасного мистецтва України, Одеському художньому музеї, Одеському літературному музеї, Одеському муніципальному музеї ім. А. В. Блещунова, Луганському художньому музеї, Оренбурзькому музеї образотворчих мистецтв і в приватних колекціях по всьому світу.Викладає дисципліни: теорія дизайну, основи формоутворення, моделювання та макетування упаковки, проектування в сфері дизайну, основи анімації, керівництво дипломними проектами.
Солодовнік Світлана Сергіївна
Доцент, Заслужений працівник культури України, Член Національної спілки художників України, Національної спілки кінематографістів України, Національної спілки журналістів України
Графік, графічний дизайнер, З 1974 р брала участь в обласних, республіканських, всесоюзних і міжнародних виставках, конкурсах. Працювала в оформлювальному мистецтві, рекламі, графіці, плакаті, дизайні, фотографії, кіно. Автор повісті, есе, оповідань і наукових статей. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.Працює в галузі - станкової і книжкової графіки, художньої фотографії.
Викладає дисципліни «Академічний малюнок», «Академічний живопис», керівництво дипломними проектами.
Гончаров Василь Омелянович
Доцент, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України
Учасник всеукраїнських, та міжнародних мистецьких виставок від 1990 р. Практикує у нефігуративному живописі, який має оригінальні ідеї знакових конструкцій, своєрідні образні характеристики.
Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Франції, Бельгії, Голландії, Австрії, Німеччини, США та ін.
Працює в галузі монументального, станкового живопису, графіки та графічного дизайну Викладає дисципліни: «Академічний малюнок», «Академічний живопис», керівництво дипломними проектами.
Вершинін Веніамін Миколайович
Старший викладач кафедри дизайну, Член спілки дизайнерів України
Працював в області графічного дизайну в Торговій Палаті та графічному відділенні Художнього фонду Одеської спілки художників. Більше 10 років, в цілому, викладав художні спец. дисципліни в Одеському художньому училищі ім М.Б.Грекова. Вже понад 12 років викладає дизайн в Одеському міжнародному гуманітарному університеті.
Викладає дисципліни: основи композиції та проектної графіки, кольорознавство, робота в графічних матеріалах, керівництво дипломними проектами.
Ямроз Леонід Станіславович
Старший викладач кафедри дизайну
Працює в області графічного дизайну та видавницькій сфері, Учасник всеукраїнських, та міжнародних книжкових виставок. Працював в дизайн-студіях: "Кентія" і "Каталог-майстер" (Москва), друкарнях: "Tuch Druck" і "F.Seitenberg" (Відень, Австрія), співпрацював з видавництвами: "Новий віденський журнал" (Відень), "Casa Club" (Страсбург) ...
Викладає дисципліни: графічні техніки веб-дизайну, дизайн інтерфейсу, проектування в сфері дизайну, апаратне та програмне забезпечення, керівництво дипломними проектами.
Рябінова Ірина Михайлівна
Викладач кафедри дизайну, аспірант Київського Національного університету технологій та дизайну.
Працює в області графічного, медійного дизайну та видавницькій сфері, Автор наукових статей. Напрям наукових інтересів: історія мистецтв, історія дизайну, графічний та медійний дизайн, декоративне мистецтво.
Викладає дисципліни: історія мистецтв, декоративно-прикладне мистецтво та орнаментика, програмне забеспечення комп'ютерних технологій та основи векторної графіки, пластична анатомія, художнє проектування, керівництво дипломними проектами.
Захаров Володимир Ігорович
Старший викладач кафедри дизайну
Автор наукових статей, викладацьких методик та навчальних посібників. Має патенти як винахідник. Напрям наукових інтересів: електронні засоби редагування та презентації графічних і мультимедійних об'єктів.
Викладає дисципліни: Нарисна геометрія і перспектива, Основи інформатики та комп'ютерної техніки, Комп'ютерне проектування (Програмне забезпечення)
Тимофеєв Борис Вікторович
Старший викладач кафедри дизайну
Автор викладацьких методик та навчальних посібників. Напрям наукових інтересів: електронні засоби редагування та презентації графічних та мультимедійних об'єктів.
Викладає дисципліни: основи анімації, мультимедійні технології, технології тривимірного моделювання. користувальні прикладні програми.
Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+38 (066) 700-34-51
Made on
Tilda