Кафедра дизайну – готує професіоналів в галузі графічного дизайну: Типографіка, шрифти, книжкове оформлення та ілюстрація; Фірмовий стиль (корпоративний стиль), у тому числі фірмові знаки, логотипи, брендбуки; Візуальні комунікації, системи орієнтації (навігаційні та інші піктограми); Плакатна продукція, в тому числі рекламні плакати; Візуальні рішення для упаковок продукції (в тому числі кондитерської і харчової); та дизайну інтерактивних засобів візуальних комунікацій (комп'ютерна графіка (векторна, растрова та 3D), флеш-анімація, концепт-арт, WEB дизайн, медіа простір, сценографія реклами та інше).

Студенти опановують основи академічного малюнку і живопису, вивчають пакет затребуваних в сфері дизайну комп'ютерних програм, а також: основи композиції та проектної графіки, кольорознавство, історію графічного дизайну, історію мистецтва, основи формоутворення, програмне забезпечення комп'ютерних технологій та основи векторної графіки, шрифти, моделювання упаковки, основи фотографіки, основи сценографії, основи брендінгу, знайомляться з інноваційними трендами.

Наші студенти неминуче входять до простору творчості, опановуючи досвід та напрацювання багатьох поколінь. Дизайн є невід'ємною ознакою рівня цивілізаційного поступу та виразною частиною створених матеріальних і духовних цінностей. Об'єкти дизайну поруч з людиною завжди і скрізь. Отже, вплив і відповідальність дизайнера за таку щільність контактів мають велике значення, а від його рівня, від якості поєднання утилітарної доцільності та високої естетики залежать і якість життя, і темпи людського розвитку.
Професорсько-викладацький склад кафедри:
 • Межевчук Володимир Омелянович
  Доцент, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України
  Засновник кафедри дизайну. Графік, живописець, учасник міжнародних бієнале, лауреат Міжнародного конкурсу «2000 років під зіркою Віфлеєму» - перша премія; дипломант конкурсів книжкової ілюстрації. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.
 • Рябінова Ірина Михайлівна
  Викладач кафедри дизайну, аспірант Київського Національного університету технологій та дизайну.
  Працює в області графічного, медійного дизайну та видавницькій сфері, Автор наукових статей. Напрям наукових інтересів: історія мистецтв, історія дизайну, графічний та медійний дизайн, декоративне мистецтво.

  Behance
Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+38 (066) 700-34-51
Made on
Tilda