Кафедра дизайну – готує професіоналів в галузі графічного дизайну: Типографіка, шрифти, книжкове оформлення та ілюстрація; Фірмовий стиль (корпоративний стиль), у тому числі фірмові знаки, логотипи, брендбуки; Візуальні комунікації, системи орієнтації (навігаційні та інші піктограми); Плакатна продукція, в тому числі рекламні плакати; Візуальні рішення для упаковок продукції (в тому числі кондитерської і харчової); та дизайну інтерактивних засобів візуальних комунікацій (комп'ютерна графіка (векторна, растрова та 3D), флеш-анімація, концепт-арт, WEB дизайн, медіа простір, сценографія реклами та інше).

Студенти опановують основи академічного малюнку і живопису, вивчають пакет затребуваних в сфері дизайну комп'ютерних програм, а також: основи композиції та проектної графіки, кольорознавство, історію графічного дизайну, історію мистецтва, основи формоутворення, програмне забезпечення комп'ютерних технологій та основи векторної графіки, шрифти, моделювання упаковки, основи фотографіки, основи сценографії, основи брендінгу, знайомляться з інноваційними трендами.

Наші студенти неминуче входять до простору творчості, опановуючи досвід та напрацювання багатьох поколінь. Дизайн є невід'ємною ознакою рівня цивілізаційного поступу та виразною частиною створених матеріальних і духовних цінностей. Об'єкти дизайну поруч з людиною завжди і скрізь. Отже, вплив і відповідальність дизайнера за таку щільність контактів мають велике значення, а від його рівня, від якості поєднання утилітарної доцільності та високої естетики залежать і якість життя, і темпи людського розвитку.
Професорсько-викладацький склад кафедри:
 • Токарев Олександр Віталійович
  Завідувач кафедри дизайну, професор
  Засновник кафедри дизайну, кафедри аудіовізуального мистецтва та виробництва, факультету мистецтва і дизайну, перший декан факультету і завідувач кафедрою дизайну. Гарант освітньої програми. Художник-постановник художніх фільмів вищої категорії. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.

  Заслужений діяч мистецтв України, Член Національної спілки художників України, член Правління Національної спілки кінематографістів України
 • Межевчук Володимир Омелянович
  Доцент, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України
  Засновник кафедри дизайну. Графік, живописець, учасник міжнародних бієнале, лауреат Міжнародного конкурсу «2000 років під зіркою Віфлеєму» - перша премія; дипломант конкурсів книжкової ілюстрації. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.
 • Гончаров Василь Омелянович
  Доцент, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України
  Учасник всеукраїнських, та міжнародних мистецьких виставок від 1990 р. Практикує у нефігуративному живописі, який має оригінальні ідеї знакових конструкцій, своєрідні образні характеристики.
  Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Франції, Бельгії, Голландії, Австрії, Німеччини, США та ін.
  Працює в галузі монументального, станкового живопису, графіки та графічного дизайну Викладає дисципліни: «Академічний малюнок», «Академічний живопис», керівництво дипломними проектами.
 • Ямроз Леонід Станіславович
  Старший викладач кафедри дизайну
  Працює в області графічного дизайну та видавницькій сфері, Учасник всеукраїнських, та міжнародних книжкових виставок. Працював в дизайн-студіях: "Кентія" і "Каталог-майстер" (Москва), друкарнях: "Tuch Druck" і "F.Seitenberg" (Відень, Австрія), співпрацював з видавництвами: "Новий віденський журнал" (Відень), "Casa Club" (Страсбург) ...
 • Гладушевська Ольга Михайлівна
  Викладач кафедри дизайну
  Учасниця всеукраїнських, та міжнародних мистецьких виставок. Засновниця арт-простору MasterClasSchool.
 • Рябінова Ірина Михайлівна
  Викладач кафедри дизайну, аспірант Київського Національного університету технологій та дизайну.
  Працює в області графічного, медійного дизайну та видавницькій сфері, Автор наукових статей. Напрям наукових інтересів: історія мистецтв, історія дизайну, графічний та медійний дизайн, декоративне мистецтво.

  Behance
 • Захаров Володимир Ігорович
  Старший викладач кафедри дизайну
  Автор наукових статей, викладацьких методик та навчальних посібників. Має патенти як винахідник. Напрям наукових інтересів: електронні засоби редагування та презентації графічних і мультимедійних об'єктів.
Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+38 (066) 700-34-51
Made on
Tilda